O nás

Videoprohlídka

Video z prostor našeho závodu. Postupně provází výrobním procesem našich produktů, představuje jednotlivé výrobní úseky a dostupné technologie.

Jsme výrobce sedadel a dalších interiérových dílů.

Naše výrobky dodáváme převážně do automobilového průmyslu, ale realizujeme vhodná řešení i pro zákazníky z jiných odvětví.

Úspěšně rosteme již od roku 2012 a základními pilíři našeho úspěchu jsou:

Spokojení zákazníci jsou energií, která nás pohání vpřed. Víme, že každý zákazník má svoje specifické potřeby a proto jsme flexibilní. Naše vývojové oddělení odhodlaně hledá originální řešení.

Bez prvotřídní kvality našich produktů by to nešlo a proto je důraz na kvalitu výroby naší filozofií. Jsme certifikováni dle ISO 9001. Naši činnost pravidelně auditujeme VDA audity. Politiku kvality sdílíme s zainteresovanými stranami.

Certifikát ISO 9001

Politika kvality

Při všem co děláme, nikdy nezapomínáme na to, že to nejcennější jsou naši zaměstnanci. Ačkoliv už je nás více než 150, jsme jedna velká rodina. Naše zaměstnance pravidelně vzděláváme, staráme se o jejich kariérní rozvoj a spokojenost. Chceme, aby všichni naši zaměstnanci byli hrdí na to, že pracují v Repru.

#REliablyPROfessional

Založení firmy.

V Lomu u Mostu začínáme vyrábět čalouněné područky a hlavové opěrky pro lehké užitkové vozy. Zatím nemáme mnoho zkušeností ani zaměstnanců, ale nechybí nám elán a chuť se zlepšovat.

První vyrobené sedadlo

Zákazník je s našimi produkty spokojen a poptává výrobu celého sedadla. Rozšiřujeme tedy výrobní tým a z výrobní linky sjíždí naše první vyrobená sedačka.

Stěhování do Litvínova

Objemy neustále rostou, stávající prostory už nám nestačí, a tak se stěhujeme do nových výrobních prostor v Litvínově.

Výrobní kapacitu díky tomuto kroku navyšujeme o 100 %. Významně také investujeme do strojního vybavení a pořizujeme automatický vyřezávací stroj.

Rozšíření produktového portfolia

Pořizujeme další specializované stroje a můžeme proto dále rozšířit naše produktové portfolio. Do výrobního programu zařazujeme výrobu gumo-koberců a textilních auto-koberců pro automobily hned několika značek.

Stavba lepírny

K dosavadním produktům přidáváme do nabídky i lepené podlahové sety. Za tímto účelem stavíme specializovanou lepírnu a přijímáme další kolegy. Produkt se brzy ujme a objem sériové produkce roste.

Akvizice společností Snoeks Automotive

Z pozice strategického dodavatele se stáváme členem silné skupiny. Díky spojení se společností Snoeks Automotive dále prohlubujeme naši odbornost a profesionalitu. Vývojové oddělení získává přístup k velkému množství moderních technologií. Náš tým také doplňuje celá řada odborníků a specialistů z oblasti automotive a výroby interiérových dílů.

JIT produkce

Začínáme vyrábět kompletní car-sety sestávající se ze sedadel, kovodílů, područek, hlavových opěrek a dalších drobných dílů. Šetříme tak náklady na balení i dopravu. Abychom ještě zvýšily naši efektivitu, přecházíme navíc do režimu Just in Time.

Stěhování a modernizace výroby

Opět se stěhujeme. Tentokrát v rámci stejného areálu. Rozšiřujeme výrobní prostory a navyšujeme tak naši výrobní kapacitu. Modernizujeme výrobní línky, stěhujeme sklad a stavíme i nové kanceláře pro další zaměstnance.